Ana sayfa

MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD

Çin MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD Sertifikalar
Çin MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD Sertifikalar
Maxpower, kalite istikrarlı bir fabrikadır, biz zaten 6 yıldan fazla işbirliği yapıyoruz.

—— Kasia Magazyn

Maxpower geniş bir dizi pil serisine sahiptir, ticaret şirketimiz için pil ve modellerin çoğunu kaynaklamak için çok iyi. Desteklerine teşekkürler.

—— Peter Wright

Maxpower yüksek sıcaklık aküsü iyi bir kalite. onu tatmin ediyoruz.

—— Christophe

MP li-po pil satın alıyor ve piyasadan gelen iyi geri bildirimleri alıyoruz. Şimdi onlardan kendi markamızı yapıyoruz. ve işbirliğine devam edin.

—— Andrea Kaspin

Maxpower li-ion pil cep telefonumuza uyuyor ve markamızı 3 yıldan fazla bir süredir pazarlıyoruz. Çok iyi bir satış. Söz verilmiş garanti ver.

—— Rejesh Jain

Ben sohbet şimdi

MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD

1 2 3 4
MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD
MaxPower Fabrikası Pil üretim hattı Piller Test Odası Pil makinesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : En yüksek güç
No. Çalışanları : 500~600
Yıllık satış : 6million -10million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 80% - 90%
Sales office :: Shenzhen Office, HK Office

Maxpower Industrial Co ltd Ar-Ge, üretim ve Nikel Metal Hidrit, Nikel Kadmiyum, Lityum-iyon, Lityum Polimer şarj edilebilir pil ve şarj cihazları entegre Çin'in önde gelen şarj edilebilir pil ve şarj üreticisi biridir. Çin'de 30.000 metrekarelik bir fabrika alanı ve 80 Ar-Ge mühendis ve 100 profesyonel QC personeli de dahil olmak üzere yaklaşık 1000 çalışanı ile modern üretim üssü var.

Ürünlerimiz yaygın telsiz telefon, cep telefonu, Iphone, Ipad, PDA, RC hobi, elektrikli el aletleri, acil durum aydınlatma, Flaş ışığı, UPS, elektrikli motosiklet, elektrikli otobüs, elektrikli süpürge, tıbbi cihaz ve tüketici elektroniği ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılmaktadır yakında. Biz esas olarak Avrupa, Japonya, ABD, Güney Kore ve dünyanın diğer ülkelerine ihraç ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana, yüksek kaliteli, mükemmel satış öncesi veya sonrası hizmete odaklanıyoruz ve ürettiğimiz her bir hücre için sorumluluk alıyoruz. Global Top 500 şirketlerinden bazıları, iç ve denizaşırı pazardaki iyi şöhretimiz sayesinde zaten bizimle işbirliği yaptı.

Kuruluşundan bu yana, Maxpower ürün kalitesini sağlamak için ISO9001 kalite yönetim sistemini uygulamıştır. Ayrıca, biz de ISO14000 çevre yönetim standardı ile sertifikalı ve tüm ürünlerimiz SGS test, CE, UL , REACH ve RoHS ile uyumludur. Biz karşılıklı çaba ve destek ile Çin'de birinci sınıf enerji tedarikçisi olmayı hedefliyoruz. Pazarınızdaki yerel acentemiz veya distribütörümüz olmaktan hoş geldiniz. Sadece hep senin için buradayız!

İletişim bilgileri
MAXPOWER INDUSTRIAL CO.,LTD

İlgili kişi: Sales Team

Tel: 86-755-28998225

Faks: 86-755-84564506

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)